Štúdio Body Logic

Body Logic je štúdio starostlivosti o telo v Prešove. Poskytuje fyzioterapeutické aj relaxačné masáže, bankovanie a fyziotréning. Venuje sa rehabilitácii pri bolestiach pohybového aparátu, po operáciách pohybového aparátu, pohybovej príprave pred operačným zákrokom, rehabilitácii po zraneniach a športovej rehablitácii.

Našou prednosťou je individuálny a priateľský prístup a súčasne odborná kompetentnosť personálu. Zameriavame sa na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu mládeže a dospelých. Využívame poznatky z jednotlivých oborov medicíny pre vytvorenie uceleného pohľadu na zdravotný problém človeka. Zmyslom našej činnosti je poskytovať individuálnu a komplexnú starostlivosť na čo najvyššej úrovni, vychádzajúcu z overených vedeckých poznatkov a našich skúseností. 

Kedy je potrebné zvážiť návštevu fyzioterapeuta

Naše telo je komplexný systém, ktorý by sme mohli prirovnať k pavučine. Ak v pavučine dôjde k narušeniu čo i len jediného vlákna, naruší to celú sieť. Rovnako je to aj s naším telom. V prípade, že každý deň robíme podvedome neideálne pohyby, držíme telo v neideálnych polohách a vykonávame iné bežné činnosti, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú naše nastavenia, naša sieť sa pomaličky začne narúšať. To znamená, že sa náš materiál (svaly, kosti, fascie a iné), začne unavovať. Signálom od nášho tela, že niečo nie je v poriadku, je diskomfort, ktorý začneme pociťovať. Pri jeho ignorácii môže diskomfort prejsť do akútnej, neskôr až chronickej bolesti, čo ešte viac naruší celú sieť. Časom môžu vzniknúť štrukturálne poruchy, ako nálezy na platničkách, kĺboch a štruktúre svalu.

Bolesť je už ale len bohužiaľ následkom toho, že niečo v našom tele nie je správne nastavené. Našou úlohou je nájsť podstatu tejto bolesti a to, čo ju spôsobuje a zaimplementovať túto zmenu do Vášho každodenného života. Ak máte záujem zveriť sa do rúk skúseného fyzioterapeuta, neváhajte a objednajte sa k nám na ošetrenie.

Ako prebieha liečba v Body Logic

Na začiatok je potrebné objednať sa na službu z našej ponuky, ktorá sa vám javí najvhodnejšia a to v ONLINE rezervačnom systéme na úvodnej stránke. Termín si vyberte tak, aby Vám najviac vyhovoval.

Na Androide nemusí systém fungovať a teda ak vám nejde sa objednať cez telefón, odporúčame tak urobiť z počítača.  Ak Vám to vyhovuje lepšie, môžete sa objednať aj telefonicky alebo správou sms / facebooku. 

Naše štúdio sa nachádza v Prešove na sídlisku 3, v budove obchodného centra Družba, od hlavného parkoviska vpravo na poschodí v priestoroch Fitness Budo Centra. 

Hlavné metódy, ktoré využívame v individuálnej terapii

 • Mobilizačné techniky
 • Mäkké a myofasciálne techniky
 • Terapia spúšťových bodov
 • Bankovanie
 • Tréning hlbokého stabilizačného systému
 • Tréning propriorecepcie a rovnováhy
 • Stabilizačné cvičenia jednotlivých kĺbov
 • Zlepšenie kĺbnej mobility a strečingu

Mgr. Zuzana Žarnayová

Fyzioterapeutka

Zuzana je skvelá fyzioterapeutka a zároveň oddaná matka. Má 10 ročné skúsenosti vo fyzioterapii a absolvovala štúdium fyzioterapie na Fakulte zdravotníckych odborov na Prešovskej Univerzite, pričom už počas štúdia sa venovala klinickej praxi vo viacerých zariadeniach. Má bohaté skúsenosti so širokou škálou rozličných diagnóz a vekových kategórií. Zuzana pracovala s telesne postihnutými deťmi, s ľuďmi po úrazoch a tiež so športovcami.

Okrem toho je Zuzana aj skúsenou masérkou, ktorá dokáže pomôcť ľuďom s akútnymi aj chronickými bolesťami celého tela. V rokoch 2012 až 2014 bola dokonca masérkou Prešovského volejbalového klubu, čo dokazuje jej vysokú úroveň odbornosti a zručnosti.

Vzdelanie:

2013 – 2015

Prešovská univerzita v Prešove, Fakulta zdravotníckych odborov, 

odbor: fyzioterapia, magisterský stupeň

2009 – 2012

Prešovská univerzita v Prešove, Fakulta zdravotníckych odborov, 

odbor: fyzioterapia, bakalársky stupeň

Kurzy:

 • SM systém kompletná certifikácia, Košice
 • Tréner kicboxu, Banská Bystrica

Mgr. Sofia Pintilie

Fyzioterapeutka

Sofia je magisterskou absolventkou fyzioterapie s bohatými skúsenosťami v oblasti masáží a fyzioterapie. Okrem toho sa zaujíma o digitálne technológie. Baví ju tvorba webových stránok, grafiky a obsahu na sociálne siete. Svoje digitálne zručnosti využíva v práci, kde poskytuje telefónickú podporu zákazníkom Body Logic. Jej schopnosti a skúsenosti jej umožňujú efektívne odpovedať na otázky zákazníkov, pomáhať im s využívaním rezervačného systému a zabezpečiť, aby boli vždy spokojní. Sofia je  kvalifikovaná a ochotná, vždy pripravená pomôcť na telefonickej podpore.

Vzdelanie:

Október 2022 – Máj 2023

Digitálna Univerzita – štúdium digitálneho marketingu

2019 – 2022

Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, Fakulta ošetrovateľstva a zdravotníckych odborných štúdií, odbor: fyzioterapia

2015 – 2018

Prešovská univerzita v Prešove, Fakulta zdravotníckych odborov, odbor: fyzioterapia

Kurzy:

 • Klasická a športová masáž – Zamas
 • Mäkké techniky 1 – Zamas
 • Hirudoterapia, terapia pijavicou lekárskou – Radko Legát
 • Shiatsu –  Zamas, Zuzana Adamíková
 • Kondičný tréner detí a mládeže – 3D Fitness Praha
 • FMT Blades advanced- Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe
 • SM systém – Trnava
Návrat hore